sobota, 10 stycznia 2015
Siemson wszystkim ludziska XD
#ALOHA jestem Oliwia :). Moje hobby to szkicowanie: ludzi, zwierząt, roślin wszystkiego co możliwe ;). Lecz oprócz tego lubię też śpiewać i tańczyć. Jakieś pół roku temu chodziłam na zumbe, a teraz mam zamiar spróbować czegoś bardziej odlotowego, dlatego chcę się zapisać na streat dance hehe trzymajcie kciuki XD. Bardzo lubię też śpiewać i grać na gitarze, muzyka to jest coś niesamowitego, moim zdaniem to tylko rodzina, przyjaciele, miłość, taniec, marzenia i muzyka są coś warte w życiu. Dlatego postanowiłam z dziewczynami założyć zespół Let's get crazy hmmm...dlaczego taka nazwa? BECOUSE WE ARE CRAZY XD :P. Haha my takie crayzole chcemy spróbować zaistnieć w świecie muzyki bo to jest nasze marzenie, a marzenia warto spełniać W KOŃCU ŚWIAT JEST PEŁEN MOŻLIWOŚCI. Dlatego śledzicie nas na naszym blogu i na YouTube bo to tu będziemy wstawiać nasze covery. A już niedługo wstawimy naszą własną przez nas wymyśloną piosenkę. Pozdrawiam wszystkich bądźcie z nami i nigdy nie zapominajcie o byciu sobą i spełnianiu marzeń :). POZDRO XD
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz