sobota, 10 stycznia 2015

JEEEJ

Hej ! JJak już wiecie jestem jedną z naszych pingwinków ! LET’S GET CRAZY! Mówiąc dalej i nawijać jak to mam w zwyczaju chciałam się ładnie przedstawić XD. Więc to całe zamieszanie z naszym zespołem wynikło dość dziwnie.. Ja z Oliwką znamy się od początku 1-szej klasy gimnazjum. Ale nie od razu się zaprzyjaźniłyśmy.. zaczęło się gdy poprosiła mnie żebym jej pokazała jak narysować oko (szkicuję różne rzeczy xdd) i ta dam ! Zaprzyjaźniłyśmy się. A z Julitąpierwszy raz się spotkałam na lekjach do bierzmowania. Oliwka znała ją z podstawówki, a ja wcale, ale dogadywałyśmy się. Widziałyśmy się z może jakieś 3 razy.. I tu nagle przed sylwestrem Oliwia wpada na pomysł (haha). ZRÓBMY IMPREZE! No dobra.. miała być u niej ale w ostatniej chwili okazało się, że będzie u mnie. Miałam być ja Oliwia i Julita. Julity nie zbyt znałam ale miało być fajnie. I było. Mój tata byłmuzykiem więc u mnie w domu walają się instrumenty itp. Więc stwierdziłyśmy,żebyśmy Sb zrobiły karaoke z mikrofonami ( wiecie, echo i wgl XD). Tak sięwkręciłyśmy, że śpiewałyśmy przez dobre 5 godzin.

I na następny dzień.. Julita wpada na pomysła.. MOŻE ZAŁOŻYMY ZESPÓŁ? Ja szczerze mówiąc myślałam że ona sobie żartuje. No ale cóż.HAHA. Wiecie jak brzmiała nasza pierwsza nazwa? SŁODKIE PNGWINKI XDD I szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd się to wzięło. MOŻE KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY ?? HAHA. I tak oto zaczęłyśmy się spotykać.Ja lepiej poznałam Julitę (MAMOOO ) HAHA i ona jest SUPER ULTRA CRAZY XDD. Ogólnie cieszę się bardzo, że otaczam się tak genialnym towarzystwem. J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz