Tutaj LET'S GET CRAZY. Jesteśmy trzema dziewczynami które lubią troszeczkę zaszaleć. Teraz przedstawię wam członków:
*Aleksandra Kardaś
*Oliwia Gawlik
*Julita Antas
To jest tak z nami, że Oliwia i ja (Julita) zanamy się od 8.lat Ola i Oliwia 2 lata a ja i Ola parę miesięcy. To nie jest tak, że robimy to dla fejmu czy coś, my to robimy tylko dla zabawy. Chcemy sprawdzić jak to jest być częścią czyjegoś życia. Tak jak to robią nasi idole. Ale o tym już koniec. Dowiecie się o tym w późniejszych wpisach :)
Teraz co do wieku. Tak więc hmmm wszystkie mamy ( rocznikowo ) piętnaście lat. Wszystkie znane osoby zaczynały w tym wieku. Może nam też się kiedyś uda dojść na szczyt tak jak np.: Justin Bieber, 5sos, Dawid Kwiatkowski czy ktoś inny. W następnych wpisach dowiecie się o nas czegoś więcej. A tak inną drogą nie jesteśmy żadnymi fajkami nie podrabiamy inne zespoły. Po prostu jesteśmy i robimy co lubimy, może i dopiero zaczynamy ale wiemy, że uda nam się osiągnąć wszystko czego chcemy. Wiemy, że będą czekać na nas ludzie którzy będą chcieli nas zmieszać z błotem. My to wiemy ale idziemy dalej. Bierzemy przykłady z naszych idoli i wierzymy w siebie. Ja bardzo wierze w dziewczyny na prawdę. Dajemy sobie na wzajem wiarę.
sobota, 10 stycznia 2015
SIEMANECZKO
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz