Poerwszy odcinek ustalony! Czas aby zaczac nagrywac prawda? Haha w najblizszym czasie pojawi się na youtube'ie!! #muchlove #wearehereforya!
poniedziałek, 9 lutego 2015
piątek, 16 stycznia 2015
About: Julitaa
Tak więc... Cześć jestem Julita mam 14 lat i... Czuję się jak na grupie wsparcia więc zacznę od nowa xD. Imię i wiek znacie więc opowiem wam dalej.. W moim życiu pojawiło się dużo zła.. I teraz myślicie pewnie " Co? Jakiego zła? Masz dopiero czternaście lat!" bla bla bla.. Znam to już na pamięć. Ale wiecie co? MAM TO WSZYSTKO GDZIEŚ. Od zawszs miałam problemy.. Z sobą.. Miałam (i chyba dalej mam) myśli samobójcze. Tak. Jestem "inna" jedyne bliskie mi osoby to Ola( może znam ją krótko ale jest dla mnie jak siostra) Oliwia, mój przyjaciel (jeden z nie wielu) Dominik i najważniejsza Marcelina (long story) O rodzinie nie wspomnie.. Mam jak by to napisać.. Problem rodzinny i to wszystko.. Nie. Nie przeze mnie. Tylko przez kogoś innego. Staraciłam najlepszą przyjaciółkę przez jakieś debilne kłamstwa (i nie tylko moje) moja przeszłość jest smutna. Nie lubie o nij mówić. Dlatego uciekam od tego wszystkiego poprzez muzykę. Daje mi siłę i nadzieję na następny dzień. Co z tego, że jestem nazywana idiotką, debilem i innymi takimi. Zakładam słuchawki i jest inaczej. Widze świat w barwach innych niż czarny i biały..
Chciałam już dawniej założyć zespół ale tak na prawdę nie miałam z kim. Serio. Gdy oliwia zadzwoniła do mnie czy przyjdę na sylwestra od razu się zgodziłam ( tak na prawdę to moja mama ale kij xD) po śpiewaniu przez pięć godzin w mojej głowie narodził się pomysł " Może to jest to? Może z nimi założe zespół?". Pierwsze co to napisałam do Oliwii. Jak zawsze byłoże nie nie chce wyjść na idiotkę i wgl.. Ale dałam radę a potem napisałam do Oli która myślała, że to żart ale gdy powiedziałam że ja tak serio to się zgodziła. Na początku miałyśmy nazwę " Słodkie Pingwinki" super nie? Nazwa ta powstała od tego, że uwielbiam pingwiny[ tak samo Luke Hemmings z 5sos (moi idole)] a słodkie dlatego, że... Tak na prawdę nie wiem dlaczego dałam słodkie.. To była taka wena xD. I potem dziewczyny stwierdziły, że sprzydała by się nowa nazwa. Sprzeciwiałam się ale no nic 2:1 ehh i tak pozostało LET'S GET CRAZY ( dwa dni... DWA DNI ZAJEŁO NAM USTALENIE NAZWY) ale warto było.
Myślałyśmy nad samymi coverami ale potem wpadłam na pomysł aby zrobić takie śmieszne filmiki i dziewczyny się zgodziły to było.. Fajne.
Co do moich idoli... Hmm. Są nimi 5 second of summer oraz nie kto inny niż Justin Bieber. Jest mi trudno powiedzieć kto jest tym najlepszym czy najważniejszym. Cała piątka jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki Justinowi zaczęłam wierzyć a dzięki sosom przestałam się ciąć.
Tak więc mniej więcej wygląda moja mała "historia" w wielkim sktócie ból cierpienie ale też szczęście, nadzieja i wiara. (: tak wyglądam na codzień. Przy okazji trzymajcie mojegi insta grama
Ps. Tak. To ja. Wiem. Straszne xD
sobota, 10 stycznia 2015
Siemson wszystkim ludziska XD
JEEEJ
SIEMANECZKO
Tutaj LET'S GET CRAZY. Jesteśmy trzema dziewczynami które lubią troszeczkę zaszaleć. Teraz przedstawię wam członków:
*Aleksandra Kardaś
*Oliwia Gawlik
*Julita Antas
To jest tak z nami, że Oliwia i ja (Julita) zanamy się od 8.lat Ola i Oliwia 2 lata a ja i Ola parę miesięcy. To nie jest tak, że robimy to dla fejmu czy coś, my to robimy tylko dla zabawy. Chcemy sprawdzić jak to jest być częścią czyjegoś życia. Tak jak to robią nasi idole. Ale o tym już koniec. Dowiecie się o tym w późniejszych wpisach :)
Teraz co do wieku. Tak więc hmmm wszystkie mamy ( rocznikowo ) piętnaście lat. Wszystkie znane osoby zaczynały w tym wieku. Może nam też się kiedyś uda dojść na szczyt tak jak np.: Justin Bieber, 5sos, Dawid Kwiatkowski czy ktoś inny. W następnych wpisach dowiecie się o nas czegoś więcej. A tak inną drogą nie jesteśmy żadnymi fajkami nie podrabiamy inne zespoły. Po prostu jesteśmy i robimy co lubimy, może i dopiero zaczynamy ale wiemy, że uda nam się osiągnąć wszystko czego chcemy. Wiemy, że będą czekać na nas ludzie którzy będą chcieli nas zmieszać z błotem. My to wiemy ale idziemy dalej. Bierzemy przykłady z naszych idoli i wierzymy w siebie. Ja bardzo wierze w dziewczyny na prawdę. Dajemy sobie na wzajem wiarę.